Segway Ninebot miniPRO İnceleme – İşe Artık Scooter’la mı Gideceğiz?

Son dönemde yaşanan hoverboard çılgınlığının ardından, şimdi de gerçekten bir taşıt olma gayreti içerisinde olan Segway Ninebot MiniPro karşımızda. Segway’in yeni ürünlerinden biri olan Ninebot MiniPro, özellikle Amazon’un başarılı satışları sonrası şu anda ABD’de bir hayli popüler.
Ninebot MiniPRO Özellikleri
İlk bakışta bu taşıtın, daha önce gördüğümüz hoverboard’ların denge çubuğu eklenmiş hâli olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak daha derinlere indiğimizde Ninebot MiniPro’nun daha süratli, daha kontrollü ve çok daha uzun yol gidebilen bir taşıt olduğunu görüyoruz.
13 kg ağırlığında olan Ninebot MiniPro, iki tekerlekten ve bir denge çubuğundan oluşuyor. Aynı hoverboard’larda olduğu gibi üzerinde dengede durabilmek ve ileri geri gidebilmek için yaklaşık bir 10 dakikalık alışma süresine ihtiyacınız var.
Dönüşler ise bu sefer bilekten değil, direkt olarak denge çubuğu üzerinden bacak kontrolleriyle sağlanıyor.
Maksimum 18.5 km hıza ulaşabilen ürün, bir oyuncaktan daha fazlası. Çünkü birçok zorlu yol şartında dahi kullanılabilecek yapıya sahip ürün, bir kişisel taşıt olma gayretinde. Ayrıca tek bir şarjla yaklaşık 30 km yol gidebileceğinizi de belirtelim. Ürünün tam şarj olma süresi ise 4 saat civarında.
Son olarak Ninebot mobil uygulamasından da söz edelim. iOS ve Android platformlarında yer alan uygulama ile yaptığınız hız, gittiğiniz mesafe gibi bilgileri görebiliyorsunuz. Ayrıca Segway Ninebot MiniPro’yu siz kullanmıyorken, uzaktan kontrolle uygulama üzerinden ürünü hareket ettirebiliyorsunuz.

...
Çalışmayan video veya başka bir sorunu bildirin !

Kategori Sponsoru

Manşet

Reklam

Sıradışı Haberler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s